gazpostach

«Рідна Борщівщина» – чемпіон!

Футбольна команда «Рідна Борщівщина» приймала вітання зі здобуттям золотих медалей першої обласної ліги ще 1 листопада, коли обіграла «Ниву» з Городниці (3:0). Однак фактично колектив з Борщова офіційно став чемпіоном саме 4 листопада після перемоги над земляками з ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська) – 6:2.

Це був перенесений поєдинок 20-го туру, який з турнірної точки зору не мав особливого значення, адже команди практично виконали свої завдання на сезон. Та борщівське дербі, як звично, видалося цікавим.

Уже на 12-й хвилині Олександр Бондаренко з «Рідної Борщівщини» реалізував вихід віч-на-віч (1:0). Ближче до завершення першого тайму він же подвоїв перевагу своєї команди.

На стартових хвилинах другого тайму Олександр Бондаренко записав на свій рахунок і хет-трик, вдало пробивши головою після подачі кутового. Далі вже за справу взявся Ігор Наконечний, який точним ударом в дотик завершив передачу Євгена Гуріна.

Свій гол у матчі забив і найкращий бомбардир першої ліги Владислав Тимощук. Влучним був його удар головою після передачі за спини захисникам Павла Чесніка – 5:0.

Лише маючи комфортну перевагу, футболісти з Борщова трішки розслабилися і дозволили суперникам відіграти два м’ячі. Відзначилися гравці ФК «Мельниця» Руслан Ткачик та Іван Плосконос.

І все ж останнє слово в матчі було за господарями. Сольний прохід через центр оборони команди з Мельниці-Подільської точним ударом завершив фланговий півзахисник Андрій Пілецький – 6:2.

Заслужена перемога, вагомі нагороди – вітаємо!