Повідомити новину

Поширити:

В українських Карпатах відбулися традиційні некомерційні пригодницькі командні змагання Track Incognita. Впродовж триденного дійства у гірській місцині змагалися учасники майже зі всіх областей України. Отримавши карту, любителі активного відпочинку самотужки прокладали шлях і намагалися зібрати найбільшу кількість контрольних пунктів, попередньо вказаних на мапі.
За словами співорганізатора Track Incognita Богдана Воробця, в основі змагань — вміння орієнтуватися на місцевості. Люди змагаються у командах із двох-трьох осіб. Учасники мають змогу обрати собі один із чотирьох варіантів проходження окресленої території.
Кожен варіант передбачає завдання різного рівня складності. «У нас є чотири класи. Найлегший Easy — суто пішохідний, триває 12 годин. Він включає задачі із орієнтування по топографічній карті та карті спортивного орієнтування, пошук прихованих контрольних пунктів, — пояснив Богдан Воробець. — А найважча категорія Crazy розрахована здебільшого на професіоналів. Люди дві доби поспіль пробираються українськими Карпатами пішки, на велосипедах і сплавляючись по гірській річці.
Вони добре орієнтуються на місцевості, долають мотузкові технічні етапи й розправляються з іншими фізично нелегкими випробуваннями. До слова, наразі Crazy є найдовшою і найскладнішою гонкою в Україні». Спортивний захід Track Incognita у гірській місцевості любителі активного відпочинку організовують із 2016 року. Вже п’ять років до проведення змагань долучається корпорація «Опілля».
Цього разу пивоварня забезпечила всіх учасників Track Incognita продукцією. «Особливо добре подарунки від «Опілля» смакували нашим спортсменам на фініші, після тривалого і виснажливого гірського маршруту. Тому така спонсорська підтримка була дуже доречною, — відзначив Богдан Воробець. — Ми вдячні «Опіллю» за надані напої та сподіваємося на сприяння корпорації в організації Track Incognita і надалі».

null

null