Повідомити новину

Поширити:

Морський піхотинець Геннадій Дермановський отримав житло  у Тернополі за програмою “Вдома” від “Серця Азовсталі”. Він став першим оборонцем Маріуполя, який отримав квартиру від організації саме у нашому обласному центрі.

Геннадій став на захист України ще у 2015 році. Повномасштабне вторгнення зустрів у Маріуполі. Під час бойових дій на території “Азовсталі” захисник ледь не загинув. Росіяни обстрілювали комбінат з корабельної артилерії. Один снаряд прилетів в укриття, де перебував Геннадій з побратимами. внаслідок удару Четверо військових загинули. Г. Дермановський дістав переломи семи ребер, пневмоторакс та тяжке поранення ноги.

Наприкінці травня оборонець за наказом керівництва вийшов з “Азовсталі” і потрапив у полон. За місяць в нелюдських умовах він втратив 20 кілограмів. Після неволі захиснику зробили всі необхідні операції. Та найголовніше – він знову побачив сина, який лише наприкінці квітня 2022 року зміг виїхати з Маріуполя.

Оборонець має чимало захоплень. Основні з них – спорт і мотоцикли. Й надалі Геннадій співпрацюватиме із “Серцем Азовсталі” за програмою “Спорт”.

“Ми запросили Геннадія бути амбасадором нашої програми “Спорт”, допомагати нам будувати цю програму, робити її якісною. Створювати спільноту наших захисників, які залучені до занять спортом. Незабаром у нас відкриються спортивні кемпи, і Геннадій радо погодився до них долучитися”, – зазначає директор “Серця Азовсталі” Ксенія Сухова.

Автор: Галина САВЧУК

Теги: отримав квартиру, оборонець маріуполя