gazpostach

Навчальні заклади Тернопільщини отримали сім нових шкільних автобусівКоли на сході України почалася війна, з навчальних закладів нашої області забрали 13 шкільних автобусів. Тому, за словами голови ОДА Степана Барни, протягом останніх років значні зусилля були спрямовані на вирішення проблеми із забезпеченням доїзду дітей до шкіл. Загалом за три роки вдалося придбати 56 нових автобусів. 27 серпня ключі від новеньких транспортних засобів отримали ще сім навчальних закладів.

«Мені приємно констатувати, що в 2016 році було придбано 40 нових шкільних автобусів. У 2017-му придбали 7, а тепер, у 2018-му, передаємо ключі ще від 7-ми. Два автобуси придбають трохи згодом», – інформував очільник краю під час вручення ключів директорам шкіл.

Загалом у Тернопільську область на придбання автобусів держава спрямувала понад 91 млн грн. Це дає можливість отримати і якісні освітні послуги, і створити умови  для формування у дітей бажання навчатися у школі.

«Ми й надалі маємо працювати в напрямку покращення якості надання освітніх послуг, забезпечення комфорту та доступності навчання. Державну програму щодо придбання шкільних автобусів продовжують реалізовувати, а це означає, що 70% коштів буде спрямовано з державного бюджету, а 30% – із місцевого. Тому стимул є», – наголосив Степан Барна.

Він також додав, що освіта є одним із пріоритетних напрямків розвитку області. Про це свідчать і капітальні вкладення, які були скеровані у цю галузь протягом останніх трьох років, а це близько 200 млн грн!

Довідково

Автобуси отримали такі навчальні заклади:

  1. Шумський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – гімназія”.
  2. Опорний заклад “Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підгаєцького району”.
  3. Ценівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козівської районної ради.
  4. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім. О.С.Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики.
  5. Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад с. Великі Гаї”.
  6. Відділ освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради.
  7. Відділ освіти Чортківської районної державної адміністрації.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*