gazpostach

На Тернопільщині відзначили День першої пластової присяги«До щастя Вітчизну свою поведу!» – під таким гаслом у Підгайцях відбулося святкування Дня Першої Пластової Присяги 2018, присвячене пам’яті пл. сен. Володимира Федорчука

Захід вражав своєю масовістю. Окрім пластунів з усієї Тернопільської Округи, тут зібралися колеги-однодумці зі Львова, Стрия, Хиріва, Чернівців, Кам’янця-Подільського та інших куточків України.
Традиційним вимаршем відвідали могили пл. сен. Володимира Федорчука і пл. прих. Максима Скасківа. Після цього пластуни пройшли вулицями міста до Майдану Незалежності (центр міста), де відбулося урочисте відкриття, молитва і благословення, іменування та заприсяження. Взявши участь у висадженні липової алеї, пластуни, віддала шану пам’яті Володимира Федорчука, пластуна-сеньйора, який був талановитим виховником та борцем за волю України, членом куреня «Сіроманці», учасником Майдану та учасником бойових дій на сході України.

Всі присутні на заході взяли участь флеш-мобі “Пластова гаївка”. На ДППП 2018 були передбачені розваги для всіх і кожного, тому з 14:30 до 18:30 діяли активітети. Провід заходу зробив цей час незабутнім, оскільки всі змогли перевірити свою гнучкість, певним чином витривалість, особливість складу розуму, сталеві м’язи, вправніть золотих рук, орлину точність очей, перевтілення, впевненіcть в собі, стресостійкість та рівень власного екстриму, а найголовніше віднайти втрачені скарби підгаєцьких Князів!

Протягом часу проведення активітетів на Майдані Незалежності діяло Пластове містечко, виставка художніх робіт пл. сен. Володимира Федорчука та Ярмарок.
Увечері загорілась справжня пластова ватра з найбільшим розмаїттям пісень, музики та ігор!

Також у місті Підгайці зазеленіли нові насадження – Алея пам’яті Володимира Федорчука.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*