gazpostach

На Тернопільщині спільною молитвою вшанували пам’ять Героїв Небесної СотніДесятки родин загиблих на Майдані з’їхалися з усієї України на Тернопільщину, аби взяти участь у Всеукраїнській прощі родин Героїв Небесної Сотні. Матері та батьки, які змалечку привили своїм дітям любов до Батьківщини, 3 червня молилися за їхні душі під час ранкового  богослужіння у Марійському духовному центрі, що у селі Зарваниця Теребовлянського району. Зустрівся з родинами Героїв Небесної Сотні голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.


«Небесній Сотні вдалося змінити хід нашої історії. Цих людей сміливо можна назвати Героями, адже вони пожертвували власним життям заради права українського народу обирати свій шлях та будувати майбутнє, дотримуючись європейських цінностей. І тепер святий обов’язок кожного із нас — гідно вшановувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, які стали взірцем патріотизму, сили духу, відваги й самовідданості», — зазначив очільник області.
У рамках вказаного заходу родичі загиблих мали змогу поспілкувалися з представники влади та духовенства й отримати певну підтримку.
Нагадаємо, це вже втретє сім’ї, у яких виховувалися майбутні Герої, зустрічаються  на Тернопіллі. Напередодні, 1 червня у Тернополі відбувся пам’ятний захід, під час якого також спільною молитвою вшановували полеглих патріотів України біля підніжжя пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*