gazpostach

На Тернопільщині продовжать реалізацію шести перехідних об’єктів з 2017-го рокуУ 2018 році у Тернопільській області, крім нових проектів регіонального розвитку, продовжать роботу над перехідними об’єктами з 2017 року. Таких об’єктів є шість. Про це повідомили під час сьогоднішньої скайп-наради з головами райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад.  

Відбулася нарада під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Ігоря Вонса. Він поінформував, що минулого тижня взяв участь у роботі комісії з оцінки та перевірки відповідності поданих програм та проектів, які будуть фінансуватися з Державного фонду регіонального розвитку. Проводив комісію Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

На засіданні комісії Ігор Вонс відстояв необхідність реалізації 6 перехідних об’єктів, що за рішенням регіональної комісії увійшли до перелік проектів, які будуть реалізовуватись у 2018 році на Тернопільщині, а саме:

1. Гідротехнічні споруди веслувального каналу центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль» у м. Тернопіль та на території Тернопільського району.
2. Лікувальний корпус №2 комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний наркологічний диспансер»  у м. Тернопіль — реконструкція з добудовою приймального відділення для покращення надання медичної допомоги демобілізованим та учасникам АТО.
3. Каналізаційна мережа м. Монастириська — реконструкція.
4. Завалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Підгаєцької районної ради — енергоефективний проект розвитку, капітальний ремонт (утеплення фасадів, заміна вікон).
5. Спортзал Збаразької районної дитячо-юнацької спортивної школи на території Базаринецької сільської ради Збаразького району — будівництво.
6. Приміщення колишньої школи, с. Стінка Бучацького району – реконструкція з добудовою під дошкільний заклад.

За результатами розгляду, як наголосив Ігор Вонс, зазначені проекти увійшли до проекту Розпорядження Кабінету Міністрів України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*