gazpostach

На Тернопільщину завітали діти з ПольщіZemanta Related Posts ThumbnailУрочистий прийом делегації дітей з Польщі відбувся 1 червня у Тернопільській обласній державній адміністрації. Нагадаємо, діти з Любуського воєводства та міста Зелена Гура Республіки Польща Міжнародний день захисту дітей відзначають саме на Тернопіллі.

«Радий вітати вас у нашому гостинному краї, — зазначив у привітальній промові голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. — Україна та Польща мають спільну історію. Зокрема, ваш візит у збаразький замок, залишить по собі яскраві й позитивні враження — ви пригадаєте трилогію «Вогнем і мечем», одна з частин якої написана з історії вказаного замку. Безперечно, ви захочете повернутися сюди знову і знову».

У свою чергу голова обласної ради Віктор Овчарук подякував за хороший та змістовний відпочинок у Польщі дітей учасників АТО, які дуже позитивно розповідали про своє перебування там.

«Історія тернопільської земля одна з найбагатших в Україні, — додав отець Анатолій Зінкевич. — Відтак вам буде цікаво пізнавати її».

На згадку про своє перебування на Тернопільщині діти отримали сувенірні подарунки.

По завершенню урочистої частини іноземні гості разом із дітьми учасників АТО взяли участь в обласному марафоні, що являє собою урочисту ходу в супроводі духового оркестру під гаслом ««Діти світу проти війни». Маршрут прямував від пам’ятника Незалежності на Театральному майдані до набережної Над Ставом біля готелю «Тернопіль».

Окрім цього, діти з Республіки Польща долучатимуться й до дитячого флеш-мобіу зі спецефектами, що цього дня відбудеться на Театральному майдані.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*