07.02.2023 11:09

Повідомити про новину

Поширити:

Ікона Шерстія в АТО
Під такою назвою у  держархіві області відкрито духовну виставку. Експозицію становлять дерев’яні ікони Володимира Шерстія.
На відкритті  виставки  “Мистецький слід у Божих справах” до присутніх звернулися автор та іконописець Володимир Шерстій, директор держархіву області Федір Полянський. Було зазначено, що міцна дружба і співпраця єднає колектив обласного архіву і заслуженого майстра народної творчості України, уродженця Підволочищини, вихідця з родини малярів Володимира Михайловича Шерстія.
Важко згадати, коли Володимир Шерстій вперше переступив поріг архіву і познайомив архівістів зі своїми роботами. Але з того часу пан Володимир став частим і бажаним гостем, а виставки його робіт щорічними.
Уже шостий рік поспіль стіни Домініканського монастиря будуть прикрашати ікони Володимира Шерстія. І жодної ікони, яку б виставляли у попередні роки! Багато їх після виставок не повертаються до свого творця, а знаходять нових власників і несуть світло віри в інші українські оселі, або навіть мандрують через океани на далекі континенти.
Та пан Володимир не тільки щедро ділиться своїм талантом. Він ще займає дуже активну життєву позицію як громадянин. Під  час революції Гідності він активно допомагав Майдану – відвозив до Києва харчі і теплі речі, а з початком війни з Росією  як волонтер неодноразово відвідував українських воїнів на фронті.
Співпраця із Володимиром Михайловичем Шерстієм вийшла на новий рівень. В державному архіві започатковано фонд митця.
Запрошуємо всіх поціновувачів прекрасного відвідати виставку ікон, яка буде експонуватися в обласному архіві протягом місяця.
Оксана Савчин,
заступник директора облдерджархіву.
На знімку: В. Шерстій з іконою у зоні АТО.
ООООкОоксана САВЧИН,
 заступник директора облдержархіву
 На фото: ікона В.Шерстія в АТО

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.