gazpostach

«МЕМОРІАЛ» ПІДТРИМАВ ВАСИЛЯ ДАНЧИШИНА!Тернопільський «Меморіал» – це перша офіційно зареєстрована у нашій області громадська правозахисна організація, що була опозиційною до комуністичного режиму. У часи «оксамитової революції» саме тернопільський «Меморіал» об’єднав найсвідоміших людей, яким ціною відчайдушної боротьби із загниваючою системою вдалося відстояти тогочасні ідеали, право на правду.

Учасники «Меморіалу» повертали народу імена забутих або репресованих письменників, діячів культури. Захищали право, честь та гідність всіх, хто наважився кинути виклик комуністичній репресивній машині. Саме вони відкривали «білі плями» в історії нашого народу. Першими публічно сказали правду про звитягу Січових стрільців та вояків Української Повстанської Армії.

Сьогодні «Меморіал» продовжує відігравати величезну роль у житті нашого краю. Активісти «Меморіалу» займаються патріотичним вихованням молоді, відроджують та зберігають історичну пам’ять про борців за незалежність України.

В багатьох наших заходах як в обласному центрі, так і на Теребовлянщині,  брав участь та надавав активну допомогу сьогодні діючий кандидат на посаду голови  Іванівської сільської ради Василь Ярославович Данчишин. Його титанічна робота проведена на наших заходах свідчить про велику любов до України, своєї Іванівської громади та велику відповідальність перед виборцями.

Саме тому,  нашою організацією прийнято рішення підтримати Василя Данчишина на виборах голови Іванівської сільської ради.

Василь Данчишин та його однодумці змінять майбутнє нашої громади!

 Правління ГО «ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МЕМОРІАЛ»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*