Три з шести команд-учасниць традиційного, дев’ятого за рахунком Кубка «Преси-2018» з міні-футболу пам’яті тернопільського журналіста Володимира Кузика в сезоні-2017/18 були представлені у футзальній лізі. Дві з них грали у фіналі. А головний Кубок переможця з рук доньки Володимира Кузика, Оленки, отримав капітан команди «Кореспондент-1» Андрій Мартинюк.
Але про все за порядком. На попередньому етапі команди були розподілені на дві групи. По два кращих колективи виборювали путівки до півфіналу. Групу «А» очікувано виграла команда Тернопільської міської ради. А от друге місце несподівано здобув дебютант змагань, команда Федерації тайського боксу. Хоча її спортсмени і займаються іншим видом спорту, але їхня фізична підготовка та доволі хороша техніка гри саме у футбол стали головною запорукою успішного виступу.
У групі «Б» теж очікувано перемогу здобула команда «Кореспондент-1» (володар золотих медалей у третій футзальній лізі сезону-2017/18). А другою командою, яка попри шалений опір «Тернопільводоканалу» пробилася до півфіналу, стала «Кореспондент-2».
У півфіналах переможці груп святкували комфортні перемоги: Тернопільська міськрада була сильнішою за «Кореспондент-2» – 7:1, а «Кореспондент-1» над Федерацією тайського боксу – 5:2.
Найемоційнішими видалися вирішальні поєдинки турніру. Спершу в матчі за третє місце команда «Кореспондент-2» вела в рахунку 2:0 та не зуміла втримати переможного рахунку в зустрічі проти представників Федерації тайського боксу. Відтак переможця довелися визначати в серії пенальті. Більш влучними були тайські боксери. До слова, за цю команду виступав і голова Федерації, керівник Служби автомобільних доріг Тернопільської області Богдан Юлик. Вітаємо його підопічних із третім місцем. А в фіналі «Кореспондент-1» не без зусиль переміг колектив Тернопільської мерії – 3:1.
Переможці та призери отримали заслужені нагороди. Індивідуальні призи дісталися: кращий воротар – Давиду Волянику (Федерація тайського боксу), нападник – Миколі Крутю (Тернопільська міська рада), гравець турніру – Роману Шиптицькому («Кореспондент-1»). А заохочувальний приз – футбольний м’яч від Федерації футболу Тернопільської області дістався капітану команди «Кореспондент-2» Михайлу Мостовому.
Під час церемонії нагородження з вітальними словами до учасників змагань звернулися голова ОДА Степан Барна, голова Федерації футболу Тернопільської області, народний депутат Тарас Юрик, депутат обласної ради Андрій Цибульський, дружина Володимира Кузика – Світлана та інші.
Доземний уклін усім, хто пам’ятає Володимира Кузика. Як сказала на церемонії закриття турніру дружина Володимира, людина живе доти, доки про неї пам’ятають…