gazpostach

І співак, і благодійник2223Одинадцятикласник із села Бодаки, що на Збаражчині, Ігор Бучко став переможцем останнього випуску телешоу «Караоке на Майдані». Програма вийшла в ефір 17 квітня на каналі СТБ. Про це пише сайт «Тернополяни».

Хлопець розповів Ігорю Кондратюку, що у майбутньому бачить себе тільки співаком. У рідному селі юнак співає в хорі та займається вокалом, виступає сольно. Зізнався, що проходив передкастинг на «Х-Фактор», однак там його спіткала невдача. Серед улюблених виконавців школяра – Віталій Козловський, Діма Білан та Сергій Лазарєв.

У фіналі програми Ігор виконав пісню Наталії Бучинської «Ми – українці». Під час свого виступу йому вдалось зібрати 602 гривні, що майже на три сотні більше ніж в опонента. Хлопець зрадів перемозі, хоч і не очікував на неї. Переможцю подарували великий плазмовий телевізор та медаль.

До слова, усі кошти фіналісти «Караоке на Майдані» передали на лікування важкотравмованого бійця АТО Сергія Стриги з Луганщини. Після поранення у нього вже в лікарні діагностували ще одну серйозну хворобу – рак гортані.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*