gazpostach

Хто проти об’єднаних територіальних громад?9 лютого Верховна Рада України ухвалила законопроект, який дає можливість уже у 2017 році створити додатково 200 спроможних об’єднаних територіальних громад. За ухвалення цього документу громадськість боролася понад рік. Тепер громади можуть об’єднуватися за спрощеною процедурою, за рішенням уряду визнаватися спроможними і отримувати прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом. Тобто громади можуть приєднатися до ОТГ та отримати фінансові, інфраструктурні переваги.

За проект Закону України №4772 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільного приєднання територіальних громад)” проголосував 241 депутат.

Три фракції, зокрема “Опозиційний блок”, “Батьківщина”, “Самопоміч”, практично у повному складі проігнорували даний законопроект.

Із 43 депутатів фракції партії “Опозиційний блок” жоден народний обранець не підтримав законопроект, не голосували – 35, а восьмеро були відсутні. Із 20 народних депутатів з фракції партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” підтримав законопроект лише один депутат. Утрималися від голосування 7 народних обранців, троє не брали участі у головуванні, 9 були відсутні. Із 26 народних депутатів фракції партії “Об’єднання “Самопоміч” підтримав законопроект лише один. Утрималися від голосування 17 народних обранців, не голосував один депутат, відсутні були 6.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*