«Христос Воскрес – і дух наш воскресає!»

Таку акцію провели 4 квітня у Тернопільській ЗОШ № 18. Понад півтисячі учнів підготували великодні смаколики для воїнів – оздобили паски, розмалювали пряники, також написали бійцям листівки.

«Абсолютно усі учні нашої школи, а це 650 дітей, долучилися до акції. Уже доброю традицією стало напередодні Великодніх свят проводити такий захід. Діти разом з учителями та батьками готують листівки, писанки, крашанки. Відправляємо все це на схід, щоб наші воїни відчули тепло дитячих рук, сердець», – розповів директор ТЗОШ № 18 Руслан Заброцький.

«Надзвичайно важливо, під час цих світлих християнських свят пам’ятати про наших воїнів, які не можуть зустріти Великдень в сім’ї, в колі родини. Тому такі заходи піднімають дух наших бійців. Діти розмалювали паски, пряники. Наші воїни отримають ці смаколики і відчують, що вся Україна – з ними», – зазначив під час заходу секретар Тернопільської міської ради, голова міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Шумада.

Великодні гостинці діти підготували для десантників, які служать на сході. Завітав у школу військовослужбовець Збройних сил України. «Волонтери, різні організації часто передають нам роботи дітей, зокрема листівки з привітаннями. Це піднімає морально-психологічний стан, мотивує у нашій нелегкій роботі. Такі акції є неоціненним вкладом в нашу перемогу», – сказав військовослужбовець десантно-штурмової бригади ЗСУ Віталій Тюхтій.

Великодню акцію «Христос Воскрес – і дух наш воскресає!» уже другий рік поспіль підтримує Тернопільська територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Обласний осередок партії закупив пряники, паски та декор.

«Завжди вітаємо патріотичні ініціативи на підтримку воїнів, які захищають територіальну цілісність України. До проведення заходу «Христос Воскрес – і дух наш воскресає» долучаємося вже другий рік поспіль. Цьогоріч ми започаткували у Тернополі патріотичну акцію – депутати від нашої партії спільно зі своїми дітьми підготували смаколики для військовослужбовців. Загалом перед Великоднем провели низку заходів у всій області», – зазначив керівник секретаріату Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Дзудзило.

 

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*