Повідомити новину

Поширити:
Голова Тернопільської обласної ради підписав контракт із Афанасієм Ломаковичем – ректором Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії.
 
Михайло Головко наголосив на тому, що цей навчальний заклад демонструє високий ревінь освіти не лише на місцевому, але й загальноукраїнському рівнях.
– Ми вболіваємо за розвиток Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка — одного з кращих вищих навчальних закладів нашого краю!
 
Сьогодні підписав контракт із ректором академії  — професором, Заслуженим працівником народної освіти України Ломаковичем Афанасієм Миколайовичем.
 
За майже два десятиліття, відколи Афанасій Миколайович очолює навчальний заклад, із коледжу він став академією, значно удосконалилася методика викладання, зросла кількість спеціальностей та науковий потенціал випускників. Віримо в подальші успіхи академії та її досягнення на всеукраїнському рівні! Зичу ректору, всім педагогам та студентам вдалого й продуктивного нового навчального року!  зазначив Михайло Головко.