gazpostach

“Галичанка” вийшла до фіналу Кубка України

У півфінальному матчі Кубка України з волейболу серед жіночих команд “Галичанка” приймала одного з лідерів Суперліги – луцьку “Волинь”.

Минулого року тернополянки вже тричі зустрічалися з цими суперницями. Двічі в чемпіонаті України і один раз у чвертьфінальному кубковому матчі. У всіх трьох поєдинках сильнішими були саме волейболістки з Луцька. Та цього разу в напруженому протистоянні з рівними шансами на успіх трохи більше пощастило нашим землячкам.

Волейболістки обох команд подарували вболівальникам справжній спортивний трилер. Напередодні матчів наставник «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» Віктор Туркула зауважив, що головним для його підопічних буде спроможність витримати боротьбу до останніх секунд, чого не вдавалося раніше. І якраз у цьому сенсі волинянки змусили їх викластися, що називається, до останньої крапельки. Але й самим довелося викластися по-максимуму.

Щоправда, спочатку здавалося, що підопічні Богуслава Галицького візьмуть своє без додаткових проблем. Адже в першому матчі гості вели з рахунком 2:0 і були дуже близькими до виходу в фінал. Однак після двох партій  у їхньому ігровому механізмі раптово стався солідний збій. Чомусь почалися величезні проблеми на прийомі м’яча. Натомість у суперниць, навпаки, розчохлилися «гармати» Оксани Мадзар та Ганни Єфременко, яким добряче асистувала Олена Стасівська. І зупинити потужний атакуючий порив господарок майданчика луцькі спортсменки вже не зуміли. Загальний підсумок першого ігрового дня – 3:2.

Повторний поєдинок за своєю драматургією виявився ще більш захопливим, ніж перший. Тепер уже попервах невеличкою перевагою володіли тернополянки, та у двох наступних сетах їхні суперниці, продемонструвавши дива стійкості та холоднокровності у кульмінаційні моменти, досягали успіху. І знову 3:2, але вже на користь «Волині».

Таким чином, усе мав вирішити «золотий сет». Здавалося, після вирівнювання становища деяка психологічна перевага має бути на боці підопічних Богуслава Галицького. Однак на їхніх діях дуже невчасно почала позначатися величезна втома. Все-таки два дні поспіль дівчата грали без замін. І кілька їхніх помилок одразу ж забезпечили тернополянкам невеличкий гандикап, за який ті вчепилися, що називається, мертвою хваткою. Тим більше, їх стимулювала ще й гучна підтримка трибун. Тож останнє слово у цьому неймовірному протистоянні залишилося за підопічними Віктора Туркули.

Таким чином, першим фіналістом Кубка України стала «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ». У вирішальному поєдинку турніру 17 лютого в Черкасах вона зустрінеться з южненським  «Хіміком».

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*