Емоційні телефонні розмови «притягують» кишенькових злодіїв

Протягом останньої доби на лінію «102» звернулися декілька заявників, які потерпіли від кишенькових злодіїв. Зловмисники знаходять слушну нагоду, аби непомітно поцупити чуже майно.

Як показує статистика, більшість правопорушень трапляються в громадському транспорті. За добу двоє тернополянок під час проїзду втратили гаманці з грошима. У тисняві потерпілі не помітили, як з їхніх сумочок витягнули гаманці.

Ще один факт крадіжки задокументували працівники Бучацького відділення поліції.  Жителька села Переволока втратила гаманець на ринку в районному центрі. Заклопотана жінка просто не закрила сумку, а зловмисник скористався моментом. Як наслідок, потерпіла втратила близько 3 тисяч гривень.

Поліцейські радять не носити із собою великі суми грошей, не тримати значну суму в одному місці. Також не слід класти гаманець, мобільний телефон у відкриту сумку – краще зберігати майно в невеликій сумці з ручкою через плече та носити її так, щоб була попереду корпуса, в полі зору.  Не класти гаманець на дно сумки, оскільки можуть прорізати.

І ще суттєве застереження: без необхідності не користуйтеся у транспорті мобільними телефонами, не привертайте увагу довгими емоційними розмовами, оскільки це може спровокувати злодіїв.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*