До Тернополя із зони АТО повернулись військові

Протягом тижня на постійне місце дислокації до Тернополя із зони проведення антитерористичної операції повертатимуться військовослужбовці тернопільської окремої артилерійської бригади. Перший ешелон військовослужбовців прибув у понеділок, 23 квітня. Зустрічали підрозділ тернопільських артилеристів й у вівторок, 24 квітня. 

«Мені особливо  приємно бачити тернопільську окрему артилерійську бригаду вдома. Відразу пригадую 2014 рік, коли мав розмову з Президентом України Петром Порошенком, який підтримав ініціативу з відновлення військової частини у Тернополі», – зазначив під час зустрічі бійців зі східного фронту голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Він зауважив, що на Тернопіллі були добрі традиції захисту Вітчизни. Формувалися військові з’єднання. Але в якийсь час хтось прийняв немудре рішення, що нам не потрібна українська армія.

«Сьогодні ми відроджуємо військові частини. І Тернопілля має чим гордитися, бо символом гордості є бойова тернопільська окрема артилерійська бригада. Понад 5 тисяч військовослужбовців пройшли війну. І сьогодні вони повертаються додому. Тому щиро дякую кожному за відвагу, мужність та героїзм. Дякую за те, що ви захищаєте нашу країну від зовнішнього агрессора», – звернувся до військових-артилеристів голова ОДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*