Повідомити новину

Поширити:

Якщо ви лише започаткували власний бізнес і хочете залучити якомога більше клієнтів, то створення власного сайту — нагальна потреба. Завдяки українській платформі  CleverCart ви можете це зробити за кілька хвилин. І це незалежно від того, яким видом бізнесу ви займаєтеся.

Що таке сайт-вітрина?

Сайт-вітрина — це тип вебсайту, який представляє продукти, послуги чи діяльність компанії. Він призначений для інформування відвідувачів про виробника, його продукт та діяльність. Такий сайт-вітрина зазвичай використовується для покращення присутності бренду в інтернеті. А також це своєрідний імідж та створення репутації серед клієнтів.

Переваги сайту-вітрини

Сайт-вітрина — надійний помічник для розвитку вашої компанії та збільшення прибутку. Це ефективний інструмент для розвитку та охоплення потенційних клієнтів. Мало того, демонстраційний сайт дозволяє вам професійно представити імідж бренду вашої компанії та створити довіру відвідувачів до вашої компанії. За допомогою демонстраційного сайту ви можете збирати дані відвідувачів і вимірювати вплив вашої присутності в інтернеті. Словом, сайт-вітрина дає такі можливості:

  • Покращте свою видимість в Інтернеті.
  • Підвищте довіру до себе клієнтів та потенційних партнерів.
  • Продемонструвати свої продукти чи послуги.
  • Залучити більшу кількість клієнтів.
  • Покращити звʼязок із замовниками.

Безплатна платформа CleverCart забезпечують ефективність і доступність створення професійного сайту-вітрини, що дуже цінно для дрібних підприємців та крафтових виробників (наприклад, сімейна пасіка Golden Bee).  За допомогою CleverCart  створіть власний сайт-вітрину, продавайте те, що вам подобається і хай ваша справа приносить вам прибуток!