Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон з архіпастирським візитом відвідав Козову


Архієрейський Собор та Патріарша Рада 25 липня ухвалили рішення возвести в сан архієпископа та надати титул Тернопільський і Бучацький єпископу Тернопільському Тихону (Петранюку).

А 29 липня, у неділю 9-ту після П’ятидесятниці, Високопреосвященнійший з архіпастирським візитом відвідав смт Козову Козівського деканату. Віршами, теплими словами та запашним короваєм зустріли свого архіпастиря найменші парафіяни храму святого рівноапостольного князя Володимира.

Настоятель храму, митрофорний протоієрей Богдан Скасків, піднісши хреста та попросивши благословення,  запросив правлячого архієрея очолити святкове богослужіння.

Його Високопреосвященству співслужили духовенство Тернопільської єпархії. Під час богослужіння була піднесена молитва за Україну, воїнів-захисників та український народ. У проповіді до присутніх архіпастир привів приклад з Євангелія і розповів про рівноапостольного князя Володимира та духовно-історичне значення для кожного українця хрещення Русі-України.

Також владика привітав настоятеля і вірян з храмовим святом та вручив настоятелю орден Юрія Переможця за ревне служіння Українській автокефальній православній церкві.

Після богослужіння архіпастир звершив водосвятний молебень, окропив усіх присутні освяченою водою та благословив. Спільною хресною ходою духовенство та віряни пройшли від храму до центру Козови,  де біля фігури Божої Матері владика Тихон очолив водосвятний молебень з нагоди відзначення 1030-річчя хрещення Русі-України у співслужінні духовенства інших конфесій.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*