Повідомити новину

Поширити:

Що треба, аби була здоровою наша імунна система? І не лише наша, а й наших дітей та онуків? Дехто може скептично поставитися до цієї інформації, але здоров’я імунної системи дітей, передусім, залежить від поведінки батьків і найближчої родини (бабусі, дідуся, брата, сестри).
Першочергове завдання для кожного – змінити ставлення до навколишнього світу і змінитися самому, навчитися любити. Бо саме любов, бажання служити іншим створює міцний фундамент для щасливого і здорового життя.
Про важливі аспекти фізичного і духовного здоров’я людини розповідає журналіст, енергоінформотерапевт, психолог-практик  Борис Семеняк. Останнім часом він успішно практикує ведичну психологію. У цій царині має цікавий життєво-практичний і теоретичний досвід. Пан Борис очолює громадську організацію «Світлодар», мета якої – відроджувати загальнолюдські моральні цінності.
– У будь-який момент людина може перебудувати своє усвідомлення, своє мислення. Варто тільки захотіти. Мало хто знає, що «генерал» імунної системи живе на рівні сердечного простору, там, де розташована вилочкова залоза, – заінтригував на початку розмови пан Борис.
– Будь ласка, розкажіть більше про оте «помешкання» -сердечний простір.
– До 13-14-ти років сила й активність імунної системи дітей залежать від стану вилочкової залози. Вже з періоду двомісячного перебування в лоні матері дитятко фіксує все, що відбувається довкола нього. Будь-яка реакція з боку мами – позитивна чи негативна – нікуди не зникає і не розчиняється у просторі, а записується в її інформаційну книгу. Дитя все знає, все чує, все запам’ятовує.
До речі, настрій мам, насамперед, дуже залежить від настрою їхніх чоловіків. А стосунки із свекрухою – це окрема тема. Саме через це багато ситуацій стають катастрофічними для здоров’я. Наведу один приклад. Це було в Латвії. Молода мама звернулася до нас через проблеми, які з’явилися у її сім’ї. Жінка була в розпачі. Хронічний гайморит, головний біль, очі… Ті ж проблеми зі здоров’ям у чотирирічного сина. Більше того, йому вже видалили поліпи. Запальний процес у гайморових пазухах не зупиняється. Температура тримається впродовж двох місяців, антибіотики  не допомагають. Дворічний син кашляє ще від зими. Після кількох днів спільних аналітичних занять, встановили причину: у дитинстві та підлітковому віці у цієї жінки не було порозуміння з мамою. А тепер – повне неприйняття свекрухи. Це призвело до блокування потоків енергії в гіпоталамусі, гіпофізі й тимусі. Відповідно, порушився кровообіг та інші фізіологічні  процеси. Як тільки 27-річна жінка зрозуміла та усвідомила першопричину нестабільного здоров’я, вона стала працювати над гармонізацією стосунків із близькими. Результат не забарився вже через тиждень: усі почали одужувати.
– А якщо подружжя розлучається?
– Таких прикладів, на жаль, доволі. Нещодавно за допомогою зверталася мама чотирнадцятирічного хлопця. У нього повний комплект проблем, він некерований. Першопричина його агресивної поведінки – розлучення батьків. Аналізуємо ситуацію і приходимо до сумного висновку, що все почалося тоді, коли мама була ще маленькою дівчинкою. Стреси переслідували її від трьох років до шістнадцяти. Цього було достатньо, аби створити багато перешкод для нормальної циркуляції крові, лімфи, і, насамперед, протікання енергії всіма каналами й меридіанами. Наш внутрішній комп’ютер, немов камера спостереження, записує абсолютно все. Потім з цими порушеннями в своєму інформаційному полі вона  народила синочка. І, на жаль, передала йому всю деструктивну інформацію на енергетичному рівні.  Додався новий стрес – розлучення батьків. Якщо ж у подружжя змінюється ситуація, у них налагоджуються стосунки, вони стають поважати один одного, ставитися з любов’ю, тоді дитина відчуває ці позитивні зміни і її стан покращується.
– Чи справді від характеру стосунків між батьками залежить здоров’я дитини, яка має народитися?
– Саме так. Якщо вагітна мама не буде хвилюватися, серце дитяти  перестане напружуватися. Якщо дитинка ще  в лоні переживала разом із мамою стресові ситуації, то наслідки не забаряться навіть тоді, коли вона стане дорослою. Позбутись їх і остаточно «стерти» з біополя можна вібраціями радості і щастя. Злість, агресія  залишають інформацію на рівні печінки, жовчного міхура. І потім у цьому просторі виникають різноманітні ускладнення і хвороби.
– А якщо вагітність перебігає в умовах гармонійних стосунків?
– Тоді у дитини формується сильна імунна система, яка дасть їй можливість успішно проходити крізь вірусні «бар’єри» і не зачепити їх, на відміну від дитини із слабенькою імунною системою, яка легко може захворіти.
– Дуже часто бачу на вулицях молодих мам із дитячими візочками. На вимогливий дитячий плач деякі з них реагують неадекватно. Замість терпеливого сприйняття часто можна почути крик, іноді лайливі слова… Повірте, мурашки по спині. Про гармонійні стосунки не може бути й мови.
– На жаль, багато сучасних мам живуть у світі претензій, вони поводяться так, ніби увесь світ щось їм винен. А все тому, що народились у сім’ях, де були неадекватні стосунки між батьками. Коли вони  усвідомлюють, що їхня поведінка неправильна і хочуть змінитись, у них, зазвичай, не вистачає енергії. Якщо майбутня мама продовжує ображатися на своїх батьків, сестру, брата, свекруху, то дитятко народжується з цією інформацією в сердечному просторі. І тоді вилочкова залоза у таких дітей до 2–3 років працює лише на 30-40 відсотків. Так само й імунна система. Результат – важкі хвороби. Через те багато немовлят починають своє життя зі знайомства з лікарями. Ідеальною імунна система буде тоді, коли будуть ідеальні стосунки в батьків.
– Невже ситуація настільки безвихідна? Адже багато людей навіть не підозрюють про це.
– Безвихідних ситуацій не буває. Можна створити абсолютно нове громадянське суспільство, правда, це можливо у разі зацікавленості держави. Треба з дитинства напрацьовувати здорові звички в сім’ї, зокрема – у  дітей. Крім того, є елементарні вправи, які можуть допомогти розвантажити сердечний рівень та шийний відділ хребта. Я вкотре наголошую: люди навіть не підозрюють, що надзвичайно багато залежить від гармонійної атмосфери у сім’ї, від щоденного наповнення простору цього невеличкого осередку суспільства любов’ю, любов’ю і ще раз любов’ю.
– Нове суспільство? Звучить інтригуюче…
– Щоб створити нове суспільство, достатньо почати з невеликого експерименту: 100-200 осіб стають прикладом для інших. Поспостерігати, як часто звертатимуться вони до лікарів і чи звертатимуться. Якщо батьки працюватимуть над собою, а також із дітьми, вони автоматично змінюватимуться самі і позитивно змінюватиметься все довкола них. Наша планета щодня змінює частоту своїх вібрацій. А ми, на жаль, продовжуємо жити у старому світі, зав’язли в старих шкідливих звичках, які дають низькі частоти вібрацій. Звичайно, певна частина людей працює над своїм внутрішнім вдосконаленням, аби світ став добрішим. Якщо молоді батьки усвідомлюють це, то вони контролюватимуть кожен свій крок, а далі сформується правильна звичка. Спочатку вони не конфліктуватимуть між собою, йтимуть на компроміси, стримуватимуться. Потім гармонія пошириться на простір. Існує залежність нашого стану від простору, в якому ми перебуваємо, а його ми створюємо своїми думками та емоціями. Є енергії Землі і Космосу – Інь (жіноче начало) і Ян (чоловіче начало). Перша наповнює нашу ліву частину тіла, а друга – праву. Для того, щоб ці енергії гармонійно співіснували в нашому енергетичному полі, ми повинні перебувати в гармонії з довколишнім світом. Якщо маємо претензії до когось чи до світу, то ставимо певні фільтри на цей потік. Якщо живемо у позитиві, то будемо добре пропускати через себе енергію Світла, буде міцною імунна система не лише в нас, а й у наших дітей. Людина ж створена саме такою і саме задля цього. Хто готовий сприйняти цю інформацію, зможе відразу почати змінювати усталені деструктивні звички й допомагати собі та своїм дітям.
Розпитувала Дарина КОЛОСОК