gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 12 січня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  277 викликів до пацієнтів, здійснили 88  госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  119 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 40 пацієнтів. За  12 січня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 12 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 6 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 12 січня у службу швидкої допомоги звернулося ще 15 пацієнтів, 7 госпіталізовано.

За 12 січня  поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на ДТП та різні нещасні випадки.

Так, 12 січня о 1.42 бригада швидкої виїжджала у с. Велика Березовиця, де надавала допомогу 28-річній пацієнтці. За словами потерпілої, вона випадково впала на табурет й  травмувалася. Із закритою черепно-мозковою травмою, рваною раною лівої ягодиці пацієнтку, після наданої допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

12 січня о 12.11 бригада швидкої виїжджала на вул. Львівську в Тернополі, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення двох автівок постраждала 40-річна пасажирка однієї із них. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку , після надання медичної допомоги та накладання шийного комірця, потерпілу доставлено у травмопункт.

12 січня о 18.16 бригада швидкої виїжджала у с. Трибухівці Гусятинського району, на місце ДТП. 69-річну пацієнтку на дорозі збила автівка. На жаль, медики швидкої змушені були констатувати біологічну смерть, що настала до приїзду бригади екстреної меддопомоги, від травм, не сумісних із життям.

12 січня о 00.25  районна бригада швидкої виїжджала у с. Нижня Коза  Борщівського району, де надавала допомогу 2-місячній дитинці, яка захлиснулася материнським молоком. Після оперативно наданої допомоги немовля з мамою шпиталізовано у Борщівську райлікарню.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*