Ремонт дамби став прибутковим

На реставрацію об’єкта у Тернопіль надійшла сума, більша від суми податків, яку сплачують в рік зареєстровані місцеві підприємці! Йдеться про 25 млн гривень, які спрямували з держбюджету. Як екс-міський голова Тернополя, я давно виношував ідею реконструкції дамби. Тож нині у ролі народного депутата поклопотав перед урядом, аби допомогли з цим грішми.

Та повернімося до підрахунків. В середньому Тернопіль отримує 25 млн грн з податків 420-ти тисяч підприємців першої групи. Хоча стільки офіційно зареєстрованих у Тернополі навряд чи знайдеться. Та факт є фактом – не сплачені податки усіх підприємців обласного центру, а транш із державної казни дав змогу тернополянам і гостям міста їздити новою рівною дорогою вздовж ставу.

Більше того, ремонт дамби виконувала тернопільська фірма, та й матеріали купували на Тернопільщині. Отже, місцевий бюджет не лише зекономив завдяки державній допомозі, а й державна допомога дала шанс заробити тернопільським підрядникам. Адже в результаті близько 2-х млн грн надійшло в казну Тернополя.

Роман ЗАСТАВНИЙ,

народний депутат

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*