Повідомити новину

Поширити:

Кременецький ботанічний сад відвідали колеги з українсько-швейцарського підприємства «Жива Земля Потутори» на чолі з Христиною Лібергер.
Метою зустрічі став обмін досвідом із науковими працівниками, оскільки вирощування лікарських, пряно ароматичних, малопоширених культур є пріоритетним завданням обох організацій. Приємним відпочинком на лоні природи для гостей стала екскурсія стежками ботанічного саду, під час якої вони ознайомилися з історичними аспектами становлення та розвитку найстарішого ботанічного саду України, мали змогу оцінити новостворені експозиції, колекційно-експозиційні ділянки плодово-ягідних культур, лікарських, пряно ароматичних рослин тощо.
Особливе зацікавлення викликав «Сад магнолій», в який гості виявили бажання приїхати навесні, в період їх масового цвітіння.
Фіточай Кременецького ботанічного саду, тонізуючий чай із лимонника китайського, щедрі осінні дари з фруктового саду, варення з пелюстків троянд збадьорили та додали сил. Адже попереду було підкорення гори Воловиця та споглядання історико-архітектурних принад древнього Кременця, ансамблю Єзуїтського колегіуму тощо.
Завершальним акордом став приємний обмін подарунками. Посадковий матеріал Кременецького ботанічного саду, який гості повезли з собою, віриться, приживеться на українсько-швейцарському підприємстві й стане доброю згадкою про зустріч і тісну співпрацю.