Повідомити новину

Поширити:

На Тернопільщині з робочим візитом перебував депутат Верховної Ради України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка – Ігор Володимирович Мосійчук. Відтепер він буде куратором Тернопільської області .
Ранок у Тернополі народний депутат розпочав з покладання квітів до пам’ятника Іванові Франку, який свого часу був головою Української радикальної партії.
Під час виборів до сейму батько радикалізму Іван Якович Франко п’ятдесят разів відвідував Тернопіль і саме тут розробляв та виголошував програмні документи, чимало   з яких актуальні і нині.
Далі Ігор Володимирович вирушив на Теребовлянщину, а саме у село Іванівка у сільгосппідприємство «Іванівське», яке очолює відомий аграрій не лише Тернопілля, а й усієї України – Антон Іванович  Білик.
Антон Іванович  підтримує ініціативу Радикальної партії Олега Ляшка щодо внесення змін до Конституції України,  якими назавжди буде закріплено фермерство як основу сільгоспустрою у нашій державі, а ще –  збереження мораторію на продаж сільськогосподарських земель, а також  політики економічного націоналізму, спрямованої на відродження вітчизняного виробництва та сільськогосподарської переробки.
Депутат Верховної Ради України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка – Ігор Володимирович Мосійчук  оглянув масштабне сільськогосподарське виробництво «Іванівське», обговорив перспективи розвитку фермерства в Україні, вислухав проблеми агровиробників, поспілкувався з селянами.
Як сказав Ігор Мосійчук, потрібно внести зміни до Конституції, щоб були обмеження на землю, щоб  фермерство було устроєм на землі і не утворювалися холдинги, тоді люди  матимуть, де працювати, будуть робочі місця, гідна зарплата для людей та податки для держави та місцевого самоврядування.
–          Я нещодавно був в Італії на сільськогосподарській виставці і побачив, що в цій країні нема вільного ринку, на все є квота, – зазначив Ігор Мосійчук. –  Ніколи італієць не  віддасть перевагу закордонному продукту, перш за все, купуватиме свій, італійський. Націоналізм у них в крові, нам до цього треба ще довго йти. А якщо хтось захоче купити землю, щоб, наприклад, вирощувати пшеницю, то це буде не просто зробити, не вистачить одного  бажання, бо з’ясується, що тут можна вирощувати, скажімо,  лише виноград. У всьому має бути порядок. І велика любов до рідної країни. Це – не націоналізм, це – утвердження свого, рідного.
Потім народний обранець відвідав унікальне виробництво ялинкових прикрас у Теребовлі – ТОВ “Орбітал”, директором якого є Олександр Дзюбан. Ялинкові прикраси ручної роботи, виготовлені на цьому підприємстві, реалізовують не тільки в Україні, а й у Франції, Нідерландах, Німеччині й навіть у США. Нардеп Ігор Мосійчук поспілкувався з працівниками цього підприємства щодо пенсійної, медичної та земельної реформ.
А  під час прямих ефірів, які він мав на місцевому радіо та телебаченні,  отримав доручення від виборців передати  попередження народним депутатам, міністрам та Президенту, щоб почали, нарешті, працювати для України і українців, а не на власні кишені.
Тетяна ФЕДЧУК
На фото: квіти у Тернополі до пам’ятника Іванові Франку покладають: депутат Верховної Ради України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка – Ігор  Мосійчук, депутати Тернопільської міської ради –  Оксана Яциковська, Святослав Півторак і депутат Тернопільської районної ради Арсен Чудик; на ТОВ “Орбітал” нардеп Ігор Мосійчук  спілкується з директором іграшкового  виробництва  Олександром Дзюбаном; під час зустрічі Ігоря Мосійчука з депутатом обласної ради Антоном Біликом; у «Іванівському» – і колос стиглий, і коні вороні.