Під час круглого столу патріотичні сили, представники громадських об’єднань і організацій Тернопільщини прийняли звернення до президента України Володимира Зеленського з приводу неприпустимості політичних переслідувань п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка.

«Сьогодні дві людини найбільше хочуть, щоб Петро Олексійович опинився за гратами – це Володимир Путін, якому Петро Порошенко протистояв упродовж попередніх 5 років і не дав загарбати решта території України, і друга людина – це Володимир Зеленський. Він замість того, щоб саджати корупціонерів, переслідує патріотів, військових, волонтерів і тих, хто висловлює думку, яка відрізняється від позиції слуг народу», – на цьому під час круглого столу наголосив голова Тернопільської міської організації партії «Європейська Солідарність» Віктор Шумада.
– Ми бачимо, що країна котиться у прірву. Сьогодні хочуть переглянути статус української мови, розпочинають скорочення Збройних сил України, припиняють фінансування. Органи державної влади все роблять, щоб Україна була слабшою і не могла протистояти агресору.  Безглузда політика, яка була проведена урядом Зеленського, призвела до падіння економіки. Зрозуміло, що за цих умов влада не може показати жодних своїх досягнень. Тому єдине, що лишається у цієї влади  –  робити гучні справи, аби відвернути увагу суспільства від реальних і масштабних загроз, – наголосив Віктор Шумада.