Повідомити новину

Поширити:

На Тернопільщині за 2020 рік у рамках програми «Велике будівництво» відремонтували 14 об’єктів. Це садочки, школи, спортивні зали та стадіони.
«Нам часто закидали, що ми добудовуємо об’єкти, розпочаті у попередні роки. Я досі вважаю, що це було правильним рішенням, в результаті якого в області працює 14 нових об’єктів. Це, як на мене, господарський підхід. Ми довели до ладу, те що залишалося в підвішеному стані і тепер можемо розпочинати роботу над новими проєктами», – зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.
Також в рамках програми «Велике будівництво» а Тернопільщині відремонтували більше сотні кілометрів доріг державного та місцевого значення.
«Частиною «Великого будівництва» є ремонт доріг. Чесно кажучи, я пишаюся результатами роботи у цьому напрямку. Зокрема дорогою М-19. Для мене це було принциповим питання. Ми довели, що можна взяти і зробити», – додав Володимир Труш.
У 2021 році закінчать будівництво школи у Підгородньому, оскільки цей об’єкт є перехідним.
«Також дві школи на Тернопільщині отримають додаткове фінансування на ремонтні роботи. Це ЗОШ №2 у Хоросткові та ЗОШ І-ІІ ступенів у селі Шупарка Борщівського району.  Перший навчальний заклад додатково отримає 2 019, 39 тис. грн., інший – 903, 73 тис. грн. Можливість виділити додаткове фінансування з’явилася завдяки економії коштів Фонду, яка виникла за результатами проведених процедур закупівель.  Проєкти, які реалізовуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та в рамках програми «Велике будівництво», є пріоритетними для нас. Сподіваюся, і у 2021 році вдасться зробити не менше», – зазначив Володимир Труш.
Нагадаємо, що «Велике будівництво» – це масштабний інфраструктурний проект, завдяки якому у короткі терміни по всій країні збудовані та реконструйовані сотні соціальних об’єктів та доріг. Він ініційований Президентом та реалізується Мінрегіоном у співпраці з місцевою владою. У 2020 році було підготовлено до реконструкції близько 600 об’єктів – шкіл, садочків, спортивних об’єктів, приймальних відділень.