Повідомити новину

Поширити:
За поданням голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка 2022 рік на Тернопільщині буде проголошено Роком українського політичного та військового діяча Ярослава Стецька.
 
Таке рішення ухвалили під час четвертого пленарного засідання другої сесії Тернопільської обласної ради сьомого скликання.
Депутати розглянули пропозицію очільника області. Беручи до уваги  особистий вклад Ярослава Стецька у боротьбу за незалежність Української держави та з нагоди 110-ої річниці від дня його народження, прийняли рішення проголосити 2022 рік у Тернопільській області Роком Ярослава Стецька.
— Ми повинні пам’ятати значний особистий вклад нашого земляка Ярослава Стецька у боротьбу за Незалежність Української держави! На його прикладі ми маємо виховувати наших дітей! Важко переоцінити значення постаті Ярослава Стецька у становленні України, як вільної держави! Дякую депутатському корпусу Тернопільської обласної ради за підтримку ініційованого мною проекту рішення! — наголосив під час засідання Михайло Головко. — Закликаю районні міські, селищні, сільські ради Тернопільської області підтримати це рішення та розгорнути широку просвітницьку діяльність щодо інформування громадськості про діяльність Ярослава Стецька!
 
Згідно з рішенням, було рекомендовано створити організаційний комітет з відзначення у 2022 році в Тернопільській області Року Ярослава Стецька, розробити та затвердити заходи з вшанування голови Проводу ОУН-Б. Зокрема, виставки памяті Ярослава Стецька та заходи у закладах освіти.