Юлія ТИМОШЕНКО: “Батьківщина” ініціює відставку уряду, якщо ціна на газ буде підвищена!»

Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко попередила учасників Погоджувальної ради голів парламентських комітетів та фракцій.

 «Уряд за цілковитою згодою Президента України підготував «подарунок» на початок нового політичного сезону у вигляді суттєвого підвищення ціни на газ для населення», – зазначила Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина».

Якщо це станеться, «Батьківщина» внесе на розгляд народних депутатів проект постанови про відставку Кабміну.

Лідер партії «Батьківщина» зазначила, що всіх депутатів, які не підтримають рішення про відповідальність влади за підвищення тарифів, вважатимуть учасниками геноциду українського народу.

Також Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради голів парламентських комітетів та фракцій повідомила про масштабну корупційну оборудку стосовно розвіданих за народний кошт газових покладів, які планують передати олігархам. Загальна площа цих родовищ майже така, як і площа Тернопільської області – 12,5 тис. кв. км. Політик пояснила, що у разі тіньової приватизації видобутий газ не будуть спрямовувати на потреби країни.

Фракція  «Батьківщини» у парламенті найближчим часом надішле відповідні запити в Міністерство палива та енергетики, а також в Міністерство екології України щодо того, кому і навіщо віддають газові родовища.   Окрім того,  «Батьківщина» має намір з’ясувати, чому НАК «Нафтогаз», збираючи гроші за газ від населення та підприємств, не надає необхідні ресурси «Укргазвидобуванню» і заборгував підприємству вже 42 млрд грн.

Юлія Тимошенко нагадала, що громадськість має пильнувати за діями чинної влади, яка напередодні президентських виборів «готується перекласти стратегічні ресурси країни на свої офшорні рахунки».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*