gazpostach

Взяли «пані Уляну» під вартуТакий запобіжний захід обрано для шахрайки, яка, називаючись екстрасенсом, виманила у трьох тернополян понад 700 тисяч гривень.

Встановлено, що шахрайка з Київщини упродовж травня-серпня 2018 року розмістила у кількох друкованих виданнях публікації про вирішення сімейних проблем, зняття порчі, родового прокляття тощо за допомогою старовинних молитов, залишивши контактний телефон. Себе вона називала «Пані Уляна, фіналістка битви екстрасенсів!».

Кілька довірливих тернополян, котрі звернулись до «Пані Уляни», залишили їй власні кошти для «обряду очищення» на 33 дні. Згодом, збагнувши про шахрайство, звернулись із заявами до правоохоронців. Тільки у трьох потерпілих зловмисниця виманила понад 700 тисяч гривень. Зараз встановлюють інших потерпілих.

Затриманій повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчиненому у великих розмірах, повторно.

На початку лютого Тернопільський міськрайонний суд задовольнив клопотання прокурора Тернопільської місцевої прокуратури про обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, повідомили у прес-службі прокуратури області. А от накласти арешт на майно підозрюваної – будинок у Києві та земельну ділянку – у Тернопільському міськрайонному суді відмовили.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*