gazpostach

Врятовані дитячі доліПерші результати проекту, успішні кейси, труднощі, які виникають в ході реалізації проекту, обговорили учасники онлайн круглого столу на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області.

Координатор проекту в області Віталій Сольський розповів про перші успішні кейси з відновного правосуддя в регіоні. «Це не просто успішні справи, це врятовані дитячі долі, які отримали другий шанс. По одній з медіацій неповнолітній пройшов програму корекції «Життєві навички», що допоможе йому не лише в ресоціалізації, а й в побутовому житті», – додав координатор.

Адвокат медіатор Яна Оскоріп розповіла про особливості проведення медіації. «Надзвичайно важлива перша зустріч з учасниками, коли встановлюються потреби сторін. Ну і, звісно, участь в програмі має бути абсолютно добровільною, бо неможливо примусити людей примиритись», – зауважила вона.

Учасниками заходу були і представники прокуратури. Ювенальний прокурор Марина Чудопалова розповіла про мотивацію для сторін медіації брати участь у проекті. За її словами, одним з аргументів є можливість швидко отримати відшкодування збитків. Адже за класичною процедурою це може тривати дуже довго.

Участь в обговоренні взяли також представники соціальних служб та психологи. Модерувала захід директор Регіонального центру Ірина Хондогій.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*