Повідомити новину

Поширити:

Йдеться про 19,1 кілометра автошляху та 4 мостових переходи. З відремонтованого шляхопроводу на трасі М-19 Доманове–Ковель–Чернівці–Тереблече поблизу села Воля можна побачити частину дороги, як веде в нікуди.
Цей відрізок є початком обходу Теребовлі, яку почали будувати ще у 1987 році. Однак через відсутність фінансування об’їзну так і не завершили. Сьогодні ж частина дороги М-19 проходить через Теребовлю. Через інтенсивний рух історична частина 900-літнього міста зазнає руйнувань.
«Через відсутність дороги весь транспорт рухався центральною частиною міста Теребовля, де зосереджено багато пішоходів, пам’ятки архітектури, житлові будинки. Шум, вібрація, просідання, концентрація шкідливих викидів – усе це ставило під загрозу безпеку та комфорт жителів міста. Проте завдяки підтримці Уряду та Укравтодору, розпочато процедуру закупівлі робіт з виготовлення проєкту будівництва обходу Теребовлі», – зазначає голова Тернопільської обласної адміністрації Володимир Труш.
Будівництво нової об’їзної дасть можливість розвантажити трасу М-19 та зменшить інтенсивність руху на відремонтованій дорозі у населених пунктах Теребовлянського району. Об’їзна починатиметься поблизу села Воля і завершуватиметься біля Деренівки.
Після виготовлення проєкту та пошуку виконавця робіт, розпочнеться будівництво об’їзної.