gazpostach

Тернопільська дитяча лікарня отримала допомогу від «БПП «Солідарність»Допомогу, а це – 40 подушок і 15 ковдр, надала Тернопільська територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Акція приурочена до Всесвітнього дня онкохворої дитини.

– Така допомога є дуже актуальною. Інвентар, який привезли сьогодні, поліпшить забезпечення пацієнтів. Нині велика увага приділяється ремонтам, оновленню апаратури. Цей напрямок також є дуже важливим і доречним, – каже головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Андрій Артимович.

– Ми попередньо поцікавились у лікарів про нагальні потреби і відповідно до них сформували цю допомогу. Основну частину подушок і ковдр передали у гематологічне відділення. Лікування тут довготривале. Відповідно, треба створити максимально зручні умови перебування, – зазначив секретар Тернопільської міської ради, голова міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Шумада.

Гематологічне відділення, яке отримало основну частину допомоги, розраховане на 30 ліжок.

– У цьому відділенні лікуються онкогематологічно хворі діти та діти з гематологічними патологіями. Це єдине відділення у Тернопільській області, де лікують таких хворих. Лікування гострої лімфобластної лейкемії в середньому триває 8-10 місяців. На сьогодні у відділенні перебувають 24 дитини. З них четверо – з онкогематологічними патологіями, – каже завідувач гематологічним відділенням Тернопільської міської дитячої лікарні Людмила Рудько.

Зазначимо, «Блок Петра Порошенка «Солідарність» вже не вперше надає допомогу цій дитячій лікарні. 1 червня 2016 року, з нагоди Дня захисту дітей, представники Тернопільського осередку партії подарували медичному закладу 30 тумбочок.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*