gazpostach

Теперішня «зелена» влада діє в країні як окупант, бо саме окупант нищить все українське, – Віктор ШумадаТеперішня «зелена» влада діє в країні як окупант, бо саме окупант нищить все українське. На цьому наголосив під час акції в Києві біля Верховної ради голова Тернопільської міської організації партії «Європейська Солідарність» Віктор Шумада.

Сьогодні, 16 липня, нагадаємо, на розгляд Парламенту мали винести законопроект «слуги» Бужанського про навчання у школах російською мовою.

«Слуги народу» цинічно вирішили внести на розгляд законопроект, який дозволяє навчання у школах російською мовою, саме у 30-ту річницю проголошення Декларації про державний суверенітет. Але завдяки потужній мобілізації нашої політичної сили Європейська Солідарність, усіх небайдужих українців, багатотисячному мітингу під Парламентом вони побоялися ставити на розгляд це питання. Переконаний, що завтрашня мобілізація проукраїнських сил змусить відмовитися «зелену» владу від цієї антиукраїнської позиції», – акцентував Віктор Шумада.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*