Повідомити новину

Поширити:

За останню добу найбільше, як завжди, було викликів до  пацієнтів із хронічними недугами, на нещасні випадки й ДТП.
Так, 10 жовтня о 15.00 бригада швидкої виїжджала у с. Мишковичі, на місце ДТП. Водій авто «Пежо» не впорався із керуванням, унаслідок чого машину занесло в дерево… Від удару травмувалася 45-річна пацієнтка. Із забоєм грудної клітки потерпілу, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події, оскільки від госпіталізації вона відмовилася.
Ще одна схожа ситуація трапилась 10 жовтня о 23.45 на вул. Текстильній в Тернополі. Водій не впорався із керуванням – і автівка опинилася в кюветі. Унаслідок удару постраждали двоє пацієнтів: 21-річний чоловік, із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритим переломом кісток носа, двома вибитими зубами, після наданої медичної допомоги, шпиталізований в університетську лікарню; 21-річна жінка, із  вивихом лівого плечового суглоба, доставлена у травмопункт.
10 жовтня о 16.01 районна бригада швидкої виїжджала у м. Шумськ, де встигла надати допомогу 46-річному пацієнтові. Чоловік намагався повіситись. На щастя, суїцидальна спроба була невдалою… Після оперативно наданої медичної допомоги пацієнта залишено на місці події.
11 жовтня об 11.35 бригада швидкої виїжджала на вул. Обїзну, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення автівок «Шкода» та «Мітцубісі», травмувався 39-річний водій першого авто. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.
Загалом за 11 жовтня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 408 викликів до пацієнтів, здійснили 158 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  174 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 66 пацієнтів.
М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.