Повідомити новину

Поширити:

Любиш своє місто та цікавишся його життям?  Маєш ідеї, як покращити благоустрій міста, зробити його безпечним чи запровадити інноваційне технологічне рішення?  Як зробити щоденне життя кращим, зручнішим, цікавішим?

Дуже часто ідеї залишаються  лише ідеями, тому що не знаходять підтримки.

Цього року небайдужі IT компанії міста об’єдналися разом, щоб реалізувати інноваційний, цікавий і креативний проект. Мета проект почути жителів нашого міста. Зрозуміти, що саме турбує звичайних тернополян. Адже ніхто краще не знає, що відбувається в повсякденному житті містян, на які труднощі вони потрапляють під час поїздок в громадському транспорті, походу до поліклініки чи в театр. Ми хочемо почути твої ідеї, як зробити наше місто найкращим.

Проект  «РЕАЛІЗУЙ» допоможе ідеям втілитись в життя.

Взяти участь можуть громадські та  благодійні організації, студентські органи самоврядування і просто небайдужі жителі нашого міста. Кожен може подати проект або ініціативу, яка сприятиме розвитку міста у наступних галузях: освіта, інновації, охорона здоров’я, культура, безпека. “РЕАЛІЗУЙ” буде відбуватись в декілька етапів. Переможця буде обрано після захисту проект. Найкращий  буде профінансовано коштом IT компаній  Тернополя.Тож давай щось реалізовувати разом.Реєструйся за посиланням на сайт проекту  https://realize.itcluster.te.ua/

 

Чекаємо на тебе!