21 і 23 жовтня чемпіонату Суперліги Windrose  БК «Тернопіль» грав у гостях, відповідно, із київським «Будівельником» та «Черкаськими мавпами».
Навіть виступаючи на виїзді, БК «Тернопіль» прагнув будь-що набирати очки, бо поки серія матчів зовсім невтішна – шість поразок у семи матчах.
Тим часом перед поєдинком у Києві у складі тернополян з’явився ще один новачок – тридцятитрьохрічний чорногорець Владимир Дашич (ріст – 207 см, вага – 112 кг).  Виступав у Чорногорії, згодом продовжив грати в клубах Іспанії – «Реал Мадрид» та «Гран Канарія», а також за національну команду своєї країни.
Забігаючи наперед, варто зазначити, що дебют чорногорця був вдалим і він був одним із лідерів тернополян, а за підсумками першої половини поєдинку він вийшов у лідери результативності команди – 9 очок.
Гра проходила у рівній боротьбі. Деколи гравці БК «Тернопіль» все-таки виглядали кращими за господарів. Якщо стартову чверть кияни виграли, то після другої на велику перерву команди пішли за переваги два очки тернополян. Третя чверть була за киянами, а остання за тернополянам, і в підсумку доля поєдинку вирішувалася в овертаймі, під час якого за відсутності Дашича, через перебір фолів, на останніх секундах більше пощастило киянам – 92:90.
БК «Будівельник» – БК «Тернопіль» – 92:90 (21:16, 21:28, 21:13, 20:26, 9:7)
23 жовтня БК «Тернопіль» у Черкасах зустрічався із господарями і під час напруженого поєдинку здобув другу перемогу у сезоні.
Початок поєдинку був за «Черкаськими мавпами», проте підопічні Дмитра Забірченка зуміли перехопити ініціативу та виграти першу чверть. У другому ігровому відрізку тернополяни збільшили свою перевагу і на велику переву пішли за комфортного рахунку +8.
Третя та заключна чверті були за господарями, проте для тернополян запасу очків вистачило для перемоги.
У складі БК «Тернопіль» варто виокремити Максима Луценка (15 очок, 5 підбирань, 3 передачі).
БК «Черкаські мавпи» – БК «Тернопіль» – 55:57 (12:15, 10:15, 21:16, 12:11).
У наступних поєдинках 29 жовтня БК «Тернопіль» прийматиме «Хімік» (Южне), а 31 – «Одесу».
23 жовтня у кваліфікаційному раунді Кубка України команда першої ліги БК «Тернопіль-2 ЗУНУ» приймав БК «Дідібао» і переконливо переміг – 82:52 (26:10, 20:11, 22:10, 14:21). В 1/16 тернополяни зустрінуться з командою Суперліги БК «Харківські соколи».