gazpostach

Онлайн безпека дитини: поради від кіберполіцейськихНині безпека в Інтернет-середовищі є надзвичайно актуальною темою. Найбільш уразливими в мережі  є неповнолітні. Ось декілька порад батькам, аби захистити  дітей від потенційних загроз.

Розмовляйте про онлайн безпеку зі своїми доньками та синами, поясніть, чому так важливо бути обережним в Інтернеті. Перевіряйте активність дитини в Інтернеті та її облікові записи в соціальних мережах. Запитуйте, які сайти відвідує і з ким спілкується. Визначте час, який  дитина може проводити в Інтернеті.

Поясніть неповнолітнім, що незнайомці в мережі не завжди можуть бути тими, за кого себе видають. Зверніть увагу, що діти молодшого шкільного віку (7–10 років) потребують більшого контролю, тому розміщуйте комп’ютери в загальній зоні та стежте за роботою  дитини в Інтернеті. Не дозволяйте без нагляду отримувати доступ до будь-якого пристрою, що містить вашу особисту або фінансову інформацію. Поділіться цими правилами з іншими членами сім’ї. Безпеку дітей старшого шкільного віку (11–16 років) посилить відкрите спілкування, що ґрунтується на довірі, тож обговоріть з вашою дитиною, які сайти є прийнятними для її вікової групи, радять в обласній поліції.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*