Повідомити новину

Поширити:

Коли минулого тижня ми побажали тернопільській «Ниві» успіхів у двох заключних турах, аби хоч якось підсолодити провальну весняну частину, то передбачали, що такі шанси в команди є. Не потрібно бути великим провидцем, аби вірити в успіх своєї команди над аутсайдером – “Арсеналом-Київщина” – навіть на виїзді.
Однак, попри те, що протягом усього матчу “Нива” діяла першим номером, повністю переграти господарів їй вдалося лише після перерви. А в першому таймі “каноніри” мали кілька дуже хороших моментів, але надійна гра Максима Механіва не дозволила суперникам відзначитися.
Вперше у весняній частині чемпіонату в основі з’явилися два номінальних нападники “Ниви” — Олексій Литовченко та Олександр Апанчук, які, власне, і зробили результат. На 61-й хвилині Литовченко скористався відмінним пасом Тараса Кривого, а на 74-й уже Апанчук на замасі обіграв захисника та пробив точно у дальню дев’ятку — 0:2.
Виконуючий обов’язки головного тренера “Ниви” Вадим Боженко вважає, що рахунок міг би бути набагато більшим, якби не вдалі дії воротаря суперників Євгена Шкарбана. Вплинуло й те, що до Обухова команда добиралася більше восьми годин. Це не могло не позначитися на стані гравців.
До речі, цей матч став для Вадима Боженка останнім у якості в.о. головного тренера. Він повертається до роботи з воротарями. А позавчора команді представили нового наставника – Віталія Шумського. У якості футболіста він виступав у тернопільській “Ниві” в сезоні 1993/94 років та у 1997 році. А до останнього часу працював у структурі львівських “Карпат”. До тренерського штабу Віталія Шумського увійдуть Вадим Боженко, а також Олег Лівіцький та Олександр Стахів.