gazpostach

Михайло ГОЛОВКО: «Наші лікарі — справжні герої!»З нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Тернопільській обласній раді відзначили медиків нашого краю.

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко наголосив, що для нього — надзвичайно велика честь вітати медиків — людей благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею готові прийти на допомогу кожному із нас в найскрутніший час.

«Професія медика дуже важлива та необхідна для суспільства, адже на їхніх плечах лежить турбота й відповідальність за найвищу цінність на землі — людське життя. Сьогодні наші медики перебувають на передовій боротьби із пандемією, часто ризикуючи своїм здоров’ям, — сказав Михайло Головко. — Низький уклін усім вам, шановні працівники медичної сфери, за ваш щоденний подвиг, за кожне врятоване життя, за вашу професійність! Ваші талановиті руки дарують людям надію, а добрі серця вселяють віру у зцілення!»

Очільник Тернопільщини побажав усім медикам міцного здоров’я, злагоди та добробуту їхнім родинам, професійних успіхів та Божого благословення!

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*