29.11.2022 22:42

Повідомити про новину

Поширити:

Навіть найбільш зайняті та ділові люди потребують тепла і ніжності, тому заводять собі чарівних вихованців, здатних чекати їх цілодобово і з захопленням зустрічати біля дверей. Наш інтернет-магазин BlackPaw надає послуги з продажу всього необхідного для життя і здоров’я улюбленців. Багатий асортимент легко задовольнить запити вимогливого клієнта! В обов’язки нашої компанії також входить доставка корму для тварин по Тернополю .

3 причини для взаємовигідної співпраці

  • Розкішний вибір товару. Всі представлені в продажу вироби від перевірених виробників розділені на категорії – окремо для котів тут , окремо для собак за посиланням . Корми для тварин з доставкою додому вражають різноманітністю – це сухі шматочки і ніжні скибочки в різних соусах для дорослих особин і малюків. На віртуальних вітринах є також всілякі наповнювачі для туалету, життєво необхідні аксесуари, косметика, ласощі та кістки.
  • Індивідуальний підхід. Ми намагаємося задовольнити запити будь-якого сегменту покупців, тому постійно оновлюємо і збагачуємо асортимент. За допомогою зручного фільтра відвідувачі сайту можуть підібрати корм і аксесуари для тварин різних порід, віку, стану здоров’я. Є у нас їжа для кастрованих і стерилізованих, для виведення шерсті і підтримки активності, для кішок і собак з чутливим шлунком та інше. Доставка корму для тварин здійснюється в період до 60 хвилин.
  • Лояльність до клієнтів. Ресурс регулярно проводить вигідні акції і розпродажі, що дозволяє купувати сухий корм для кішок/собак та інші смаколики за низькими цінами. Пропонуються кілька способів оплати, що дозволяють здійснювати покупки в зоомагазині онлайн, не виходячи з дому – це зручно, просто, швидко, зовсім не клопітно. Безкоштовна доставка економить ваш час, фінанси, сили!

Доставка корму для тварин до 60 хв: зручно, швидко, вигідно!
Доставка корму для тварин до 60 хв: зручно, швидко, вигідно!

Ставши постійним відвідувачем магазину BlackPaw, ви можете бути спокійні за здоров’я, відмінний настрій, активність чотириногих улюбленців, таких люблячих, потішних, беззахисних. Вибирайте корм будь-якого виробника – всі бренди мають солідну репутацію на ринку, великий досвід роботи, прагнення до вдосконалення. Доставку замовлення ми здійснимо в повному обсязі в чітко обумовлений термін!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.