gazpostach

До тимчасового центру масової вакцинації у Тернополі прийшло більше людей, аніж було прогнозованоУ вихідні в Тернополі працював тимчасовий центр вакцинації для людей, які зареєструвалися на імунізацію у додатку «Дія». Попередньо було розраховано, що за два дні прийдуть 700 людей, та до центру звернулися 752 людини, що засвідчує високу свідомість жителів краю.

«Це перший масовий пункт вакцинації у Тернополі та області. У цій акції, згідно з постановою МОЗу, взяли участь міста-мільйонники Одеса та Київ. Хоча Тернопіль не є містом-мільйонником, проте рівень запиту людей на масову вакцинацію високий. Ми відкрили цей пункт разом з Тернопільською міською радою. Всі охочі, що зареєструвалися в додатку «Дія», мали можливість прийти й вакцинуватися. Кожному зареєстрованому було відправлено СМС-повідомлення, на котру годину і в який день прийти, щоб не створювалося скупчення людей. Також ми спостерігали те, що активно приходили люди, які не зареєструвалися у додатку «Дія». Для них у пункті працювали волонтери, які допомагали з реєстрацією. Всі хто прийшов вакцинуватися отримали дозу вакцини, окрім людей, які мають протипоказання», – зазначив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

Протягом робочого тижня робота центру буде продовжуватися для вакцинації людей окремих цільових груп. У вихідні тимчасовий пункт продовжить вакцинувати людей, які реєструвалися на вакцинацію у додатку «Дія».

«5-6 червня у місті Тернополі був розгорнутий тимчасовий центр вакцинації. Ми прогнозували, що зможемо вакцинувати 350 людей у день, це ті люди, які були зареєстровані у додатку «Дія». Та вдалося досягнули того, що в перший день змогли вакцинувати 372 людини, а у другий – 380. До нас приходили люди, які не були зареєстровані у «Дії», вони також були вакциновані. Цілий тиждень буде працювати центр вакцинації для цільових груп населення. У вихідні знову плануємо провести вакцинацію людей, які зареєстровані у «Дії» вакциною CoronaVac», – зазначила директорка департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко.

8 червня Тернопільщина отримала 19 тис. доз вакцини AstraZeneca для ревакцинації людей, що отримали першу дозу цієї вакцини 12 тижнів тому.

Нагадаємо, що станом на 8 червня в області вакциновано 40049 жителів краю, з них 3212 – другою дозою.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*