Повідомити новину

Поширити:

Постановою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду скасовано рішення першої та апеляційної інстанції про повернення позову прокуратури, пред’явленого до Тернопільської міської ради та одного з приватних підприємств щодо земельної ділянки на вулицях Живова – Митрополита Шептицького.
Нагадаємо, суди першої та апеляційної інстанції не прийняли до розгляду позов заступника прокурора Тернопільської області щодо незаконності відведення землі, на якій відбулась самочинна забудова та реконструкція критих торгових рядів за вищевказаною адресою.
Проте Тернопільська обласна прокуратура домоглась слухання справи через касацію.
Справу скеровано для продовження розгляду у господарському суді Тернопільської області, повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
З реєстру судових рішень стало відомо, що йдеться про позов до Тернопільської міської ради та приватного підприємства «Нива&К» про визнання незаконним і скасування рішення про передачу земельної ділянки в оренду, визнання недійсним договору оренди, скасування державної реєстрації речового права на земельну ділянку, скасування декларації про готовність до експлуатації, скасування державної реєстрації права приватної власності на нерухоме майно, повернення  територіальній громаді земельної ділянки.
Зокрема, прокурор просить визнати незаконним та скасувати рішення сесії Тернопільської міської ради від 16.06.2016 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1202 га для обслуговування споруд критих торгових рядів за адресою вул. Живова – Митрополита Шептицького ПП «Нива&К».
Ольга КУШНЕРИК