Повідомити новину

Поширити:

Аграрії Тернопільської області активно подають документи за державними програмами підтримки.

«У 2021 р. звернулось більше як 1,8 тис. суб’єктів господарювання та фізичних осіб на загальну суму близько 95 млн грн, – зазначив директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Володимир Стахів. – На даний час ще триває прийом документів від сільгосптоваровиробників для отримання бюджетних коштів за програмою підтримки агропромислового комплексу».

Чоитири тернопільських аграрних підприємства Тернопільщина отримали понад 46 млн відшкодувань

І це становить третій показник по Україні після Львівської і Київської областей.

Комісія Міністерства аграрної політики та продовольства України розподілила державну підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції за напрямом «Часткове відшкодування вартості об’єктів». Зокрема 43 суб’єкти господарювання включено до реєстру підприємств, яким нараховано часткове відшкодування вартості 65 об’єктів у обсязі 890,7 млн грн.

Розмір часткового відшкодування вартості об’єктів в Тернопільській області отримали: ПСП агрофірма «Горинь» – 4 666,577; ПАП «Агропродсервіс» – 6 804,100; ПП «НВА Ель-Гаучо» – 1 477,351;  ТзОВ «Бучачагрохлібпром» – 33 079,998.

«Варто зазначити, що обсяг асигнувань за даним напрямом державної підтримки становить 491,05 млн грн. Розподіл бюджетних коштів між суб’єктами господарювання здійснено пропорційно нарахованим сумам часткового відшкодування вартості об’єктів у межах бюджетних асигнувань», –  уточнили в міністерстві.

Довідково: цьогоріч державою буде відшкодована вартість будівництва та реконструкції прийнятих в експлуатацію 43 об’єктів у скотарстві, 7 – у свинарстві; 6 – у птахівництві, 1 – у вівчарстві, 1- у кролівництві та 7 з переробки сільськогосподарської продукції.