До Зарваниці з’їхалися родичі мігрантів

 

Цьогорічна проща присвячена Року Божого Слова в Україні та 1030-літтю хрещення Русі-України. Участь в паломництві взяли близько 350 прочан, серед них – заробітчани з Італії, США, Греції, Польщі, Франції, Чехії, Німеччини, Ізраїлю, Португалії, Швеції, Канади, Росії, Єгипту, Угорщини, Шотландії та Іспанії. Окрім того, пішу прощу йшли родичі мігрантів з 22 країн світу.

Також до паломництва долучилися 170 прочан з м. Комарне та с. Завидовичі Львівської області. За вісім днів учасники подолали 250 кілометрів нелегкого шляху. Прибувши до Зарваниці, спільно молилися перед Чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої. Опісля у крипті дзвіниці відслужили панахиду за світлої пам’яті о. Василем Поточняком, який  був засновником та першим духовним опікуном цієї прощі.

Архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк очолив Архієрейську Літургію у каплиці біля парафіяльної  церкви. Митрополит тепло привітав усіх прочан та подякував за їхню жертовність. Опісля відбувся традиційний похід зі свічками до чудотворного місця, де відслужили молебень до Пресвятої Богородиці. Наступного дня  усі паломники взяли участь в Архієрейській Літургії, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк у соборі Зарваницької Матері Божої.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*