Це стало зрозумілим після того, як великогаївський «Агрон-ОТГ» в календарному матчі 15-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області переміг на домашньому стадіоні ФК «Вишнівець» (3:0), а його основний переслідувач – команда «ДСО-Поділля» (Тернопільський район) не приїхала на календарну гру до Чорткова.
У першому таймі повною перевагою володіли гості. Як повідомляє прес-служба обласної Федерації футболу, вишнівчани хоча й грали другим номером, але створили кілька гольових атак і були ближчими до того, щоб відкрити рахунок.
А після відпочинку команди неначе підмінили. Вже гості практично нічого не створювали біля воріт суперника, помилялися. Першого разу це сталося на 54-й хвилині, коли подачу з правого флангу ударом головою замкнув Назар Процик. На 75-й хвилині необов’язковий штрафний на підступах до карного майданчика майстерно виконав досвідчений Роман Гаврилюк.
А під завісу матчу Ян Ковалевський «розстріляв» ворота суперників із меж штрафного майданчика – 3:0.
Отож, впевнена перемога великогаївського «Агрона», яка гарантувала їм за чотири матчі до завершення чемпіонату друге поспіль чемпіонство в Тернопільській області.
29 вересня у матчі 16 туру вищої ліги ФК «Бережани» на власному стадіоні впевнено переміг одного з аутсайдерів – заліщицький «Дністер» – 4:0, а в Чорткові зустрічалися друга та четверта команди турнірної таблиці. Місцевий «Кристал» приймав одного зі своїх безпосередніх переслідувачів – «Збруч-Агробізнес» і на класі переміг суперника – 4:1. Ця поразка стала поганим подарунком для почесного президента підволочиської команди, селищного голови місцевої громади Віталія Дацка, який 30 вересня святкував день народження.
У ще одному матчі «ДСО-Поділля» (Тернопільський район) з великим рахунком 5:1 переміг ФК «Козова».
Результати матчів 2 туру першої ліги (турнір за 1-6 місця):
ФК «Збараж» – ФК «Заводське» – 1:3;
ФК «Вишнівець-2» – ФК «Копичинці» – 0:1;
«Зоря» (Хоростків) – «Скала-Айва» (Скала-Подільська) – 4:2.
Пропущений матч першого туру фінального етапу ФК «Заводське» – «Зоря» (Хоростків) відбудеться 14 жовтня.

Турнір за 7-12 місця:
«Арсенал» (Білокриниця) – «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка) – 3:1;
«Три валети» (Кременець) – ФК «Трибухівці» – 0:2.
Турнір за 13-18 місця (1 тур):
ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Юність» (Горішня Слобідка) – 1:1.