gazpostach

Покращення залізничних перевезень дасть можливість зберегти дорогиНародний депутат України Олег Барна сприяє вирішенню питання щодо покращення залізничного сполучення. Зокрема, на останній  зустрічі з першим заступником директора департаменту пасажирських перевезень Олександром Толкачовим та керівниками інших відомств ПрАТ «Укрзалізниця” (15 січня 2019 р.)  було обговорено питання стосовно відправлення потягу Київ – Рахів із Києва ввечері після 18 год., а не в обід.

А для покращення приміських сполучень сіл   Заліщицького і  Чортківського районів зі Львовом в результаті останньої домовленості із керівництвом ПрАТ «Укралізниця» було запущено тестовий рейс Львів – Івано-Франківськ – Коломия – Лужани – Кіцмань – Заліщики – Товсте – Чортків (без заїзду до Чернівців). Таке сполучення дасть можливість покращити та здешевити проїзд, насамперед, для студентів, які навчаються у вищезазначених містах. Поряд з тим, місцеві органи влади мають вирішити питання компенсації оплати за проїзд пільговим категоріям населення та їх обліку проїзду через каси продажу квитків.

У спілкуванні з головою правління АТ «Укрзалізниця» Євгеном Кравцовим народний депутат зупинився і на проблемі належного забезпечення регіону вантажними вагонами та тягачами. Олег Степанович наголосив на недопущенні закриття існуючих вантажних станцій для забезпечення перевезень сільськогосподарської продукції. «Для збереження якості автомобільних доріг потрібно не лише вкладати кошти в їх розбудову, а й розвантажити шляхом перекладення перевезень на залізницю», – зазначив народний депутат України Олег Барна.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*