gazpostach

Нові пенсійні посвідчення…

В Україні будуть поступово ліквідовувати управління Пенсійного фонду. Це передбачено затвердженою Кабміном “Стратегією модернізації і розвитку Пенсійного фонду до 2020 року”.

Які зміни це передбачає? Замість управлінь Пенсійного фонду відкриватимуть агентські пункти. Вони можуть бути розміщені на базі пошти, банку, установи, великого підприємства. Тобто, якщо управління нині на місто чи район одне, то пунктів може бути кілька. Оформити або переоформити пенсію можна буде в найближчому з них. Нині заходи щодо модернізації структури Пенсійного фонду відбуваються в Херсонській, Черкаській, Хмельницькій, Кіровоградській та Львівській областях. 2017-го відкрили близько 500 агентських пунктів Пенсійного фонду України. Приблизно стільки ж з’явиться і цього року.

Пенсійний фонд також переходить на електронний документообіг. Це означає, що українці зможуть звернутися до будь-якого управління чи агентського пункту, незалежно від місця реєстрації.

Окрім того, почнуть видавати нові пенсійні посвідчення у вигляді пластикових карток, схожих на банківські. У новому посвідченні міститиметься вся інформація про пенсійну справу, про надані пільги і права на участь у різних соціальних програмах. При цьому пенсійне посвідчення одночасно буде слугувати і платіжною банківською карткою.

Реструктуризація покликана не тільки забезпечити зручність для громадян, а й значно заощадить адміністративні витрати. Адже буде скорочена кількість керівників, начальників відділів, бухгалтерів і технічних працівників.

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*