gazpostach

Нові «Карпати» розпочнуть свою історію з аматорського чемпіонату УкраїниГенеральний директор, зареєстрований 14 жовтня ТзОВ ФК «Карпати», Степан Юрчишин розповів для порталу Metaratings, хто був ініціатором цього проекту.

«Засновником ТОВ« ФК «Карпати» виступила львівська корпорація «Західний Буг», яка внесла в статутний фонд один мільйон гривень. У перспективі це буде акціонерне товариство, в якому знайдеться місце і представникам інших місцевих підприємств. Цей проект став відповіддю на багаторазові заяви ветеранів «Карпат», яких турбує доля боєздатного клубу, який зараз ледь животіє у Другій лізі. Тому робляться зусилля, щоб «Карпати» взагалі не зникли.

Поки що нові «Карпати» вже на наступному тижні повинні стартувати в чемпіонаті України серед аматорів, збираємося заявитися і в розіграші Кубка Львівської області. Спортивним директором і головним тренером буде Андрій Тлумак, який свого часу захищав ворота «Карпат» і очолював молодіжний склад. Планується, що з нового сезону наша команда буде виступати у Другій лізі. Зараз юристи вивчають питання, під якою назвою, але те, що «Карпати» в ньому будуть позначені – гарантую».
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*