Житель Тернопільщини встановив рекорд із віджимання на цвяхах

54-річний спортсмен із Хоросткова за хвилину віджався на цвяхах 50 разів. Опорою для цього слугували лише 5 металевих стержнів.

Торік Василь Шевчук вже встановив подібний рекорд. Тоді віджався від підлоги на пальцях 63 рази за хвилину. За це потрапив до Книги рекордів України. На досягнутому не зупинився, адже за рік навчився краще володіти тілом.

«Спортом можна займатися у будь-якому віці та в будь-яких умовах. Наприклад, віджимання від підлоги – найдоступніша вправа. Минулого року побачив по телевізору, як чоловік віджимається на пляшках. Спробував, ця вправа виявилась занадто простою для мене. Відтак придумав конструкцію з цвяхів», – розповідає Василь Шевчук.

Спортсмен зізнається, віджиматися на цвяхах – складно. Швидко втомлюються пальці. Тому людям без належної фізичної підготовки не рекомендує братися за виконання цієї вправи. Проте наголошує: молоді необхідно займатися спортом.

«Дехто нарікає, що немає умов для заняття спортом, спортзалів. Хто хоче займатися, той знайде умови, час і все інше. Тільки з одним віджиманням можна багато всього придумати, щоб тримати себе у гарній фізичній формі», – каже рекордсмен.

Василь Шевчук заохочує до занять спортом молодь та школярів Хоросткова. Спеціально для них торік облаштував тренажерний майданчик. Крім того, збудував невеликий басейн та дитячий майданчик.

У планах рекордсмена – встановити ще кілька спортивних майданчиків для громади Хоросткова. А сам не припиняє ретельно готуватися до наступного рекорду. Деталі не розголошує. Каже, що своїми досягненнями знову хоче вразити тернополян.

Додамо, що рекорд Василя Шевчука увійшов до Книги рекордів Тернополя. Це вже четвертий запис. Проте в планах цьогоріч – як мінімум двадцять подібних досягнень.

Наталя ЛУКІВ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*